Obec Netřebice
www.obecnetrebice.cz

Netřebice - oficiální stránky obce
Plamen Kaplice 21.5.2016

Z celodenní soutěže si mladší žáci přivezli za celkové pořadí stříbrné medaile a starší žáci bronzové

Pohárová soutěž Brloh 14.5.2016

Netřebickým se opět dařilo a přípravka i mladší obsadili první místa.Přípravka vyhrála s časem 30:52. Mladší žáci si zaběhli krásný čas 15:51 a to bylo bezkonkurenčně 1.místo a starší měli čas 15:21, ale i s tímto skvělým časem, ve velké konkurenci, obsadili až čtvrté místo.

Okrsková soutěž Soběnov 7.5.2016

Letošní okrsek se nesl ve znamení hasičů z Netřebic, kteří ovládli na 1.místě téměř všechny kategorie, kromě starších žáků, jenž obsadili druhé místo.

Pohárová soutěž Omlenice 23.4.2016

Konečně nám začala sezóna . Přípravka jí odstartovala skvěle, když zaběhla oba útoky pod 38 sekund a vysloužila si tak první místo s časem 36:49. V letošním roce mají už ve své katogerii s kým soutěžit. Do přípravky si přihlásilo i družstvo z Přídolí.  Mladší si s časem 17:66 zajistili 2. místo a starší si v silné konkurenci doběhli pro 5. příčku s časem 16:81. Tak snad se bude stejně dařit i nadále.

Putovní pohár mladých hasičů okresu Český Krumlov za rok 2015

Po šesti letech jsme si zase vybojovali první místo v tabulce soutěží Okresního poháru mladých hasičů Český Krumlov. Na rok u nás bude vystaven putovní pohár. Jsme za něj móóóc rádi :). A nemáme jen jeden,ale hned dva. Přípravka si taky za své výkony v celém roce vysloužila ten svůj.

Krajská soutěž v PS Tábor

16.6.2012 jsme se zúčastnili krajské postupové soutěže v PS na stadionu v Táboře. Klání začalo disciplínou 4x100 m, kde jsme zaběhli čas 66,28 s, což znamenalo průběžné 3. místo. Dále se šlo na 100 m překážek jednotlivců, kde se nám také poměrně dařilo a většina z nás si zaběhla osobní rekordy (Petr Michalčák 19,17 s - celkově 7. místo v jednotlivcích, Michal Goldfinger 19,50 s - 9. místo, Honza Goldfinger 19,66 s - 11. místo a Honza Krenauer 20,06 s - 16. místo). Za těmito časy byla bohužel veliká mezera a další 2 časy, které se do celkového hodnocení započítávaly, byly přes 23 sekund, takže celkově jsme skončili jako družstvo na stovkách na 5. místě. Zde můžeme litovat nepříjemného pádu Tondy Balláka, který je schopen běžet také rychle a absence 6. rychlého stovkaře. S nimi bychom měli i na druhé místo v disciplíně. Na závěr soutěže se běžel požární útok, který jsme dokončili po chybě na koši za 38,72 s. Celkově jsme v kraji obsadili 6. místo, ovšem jak jsem již podotkl, bylo určitě na víc. Snad příští rok.

Video ze soutěže můžete shlédnout zde.

Krajské kolo požárního sportu

Představení a záběh nové sportovní požární stříkačky

Více fotek z této akce najdete ve fotogalerii a video je zde.

Napsali o nás

Ve čtvrtek 7.1.2010 se náš SDH Netřebice objevil v pravidelné rubrice Českokrumlovského deníku Lidé sv. Floriána.

Článek si můžete přečíst i na internetu:

Článek o SDH Netřebice

Kozlův hasičský počin

......... A JE TO TADY, MÁME HO DOMA

PUTOVNÍ POHÁR OKRESU ČESKÝ KRUMLOV

KATEGORIE MLADŠÍ ŽÁCI

……… JSME PRVNÍ NA OKRESE

HURÁ!!!

Požár místní hospody

Dne 9.9.2009 v 1.52 přijala jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Netřebice zprávu o požáru místní hospody. Do patnácti minut od přijetí zprávy měli naši hasiči nataženou vodu z místní požární nádrže. Na místě zasahovalo několik jednotek profesionálních hasičů i dobrovolní hasiči.

Fotografie ze zásahu najdete ve fotogalerii, videa zde.

Více informací najdete zde.